Yhteystiedot

Seuran nimi   Kotkan Kiri
Katuosoite     Leivontie 19
Postinumero ja toimipaikka   48220  Kotka
Yhdistysrekisteritunnus 97.452
Y-tunnus Y0298782-2

 

Laskutuksen sähköposti: laskutus.kiri@gmail.com

Paperilaskut osoitteeseen: Kati Mahalakoivu, Naakantie 14, 48230 Kotka

 

Naisjaosto ja tiimit 2016

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
PuheenjohtajaKirsi Hyyrynenkhyyrynen@gmail.com040 745 3619
VarapuheenjohtajaKati Mahalakoivuk.mahalakoivu@gmail.com 
SihteeriMinna Kilpiäkilpia.m.j@gmail.com 
VarasihteeriSari Lehmussari.lehmus.sl@gmail.com 
Taloustiimi

Kati Mahalakoivu (edustaja)

Ija Uimonen (Nepton, edustaja)

Heli Niemi

k.mahalakoivu@gmail.com

Ija.Uimonen@2wglobal.com

 

 

heli.niemi@steveco.fi

 

 
Tiedotustiimi

Outi Haimi (edustaja)

Jenna Seppälä

Gabriela Nironen

Sini Kellola

haimi.outi@gmail.com

jenna.seppala@kymp.net

gabriela.nironen@hotmail.fi

siniheinonen@kymp.net

 
HoikaIja UimonenIja.Uimonen@2wglobal.com 

Kehittämisentiimi

(koulutukset ja projektit)

Heli Niemi (edustaja)

Niina Korhonen

Ija Uimonen

Jenni Hemminki

(edustaja)

heli.niemi@steveco.fi

niina.korhonen@kymp.net

Ija.Uimonen@2wglobal.com

 

 

 

Joukkuevoimistelutiimi

(valmennus ja tuomarit)

Tiina Ylönen

Siiri Flygtman

Mia Nurminen

Anna Tammelin

Salla Kähärä

Essi Hannula

Anne Virtanen

Marie Lappalainen

tiina.ylonen1@gmail.com

siiri.flygtman@hotmail.com

nurminen.mia@gmail.com

anna.tammelin@gmail.com

sallavirtanen@hotmail.com

essi.hannula@hotmail.com

virtanen.anne@kymp.net

 

 

 

Tapahtumatiimi

(Bussit kisoihin, NJ:n tapahtumien ja näytösten organisointi)

Jyrki Tuupanen

Outi Haimi

Siiri Flygtman

Marianna Vanhala

Heli Jalonen

Jyrki.tuupanen@netlogisticjvm.com

haimi.outi@gmail.com

siiri.flygtman@hotmail.com

mariannavanhala1@gmail.com

helik.jalonen@gmail.com

 
Joukkueenjohtajien tiimi

Anu Järvinen (edustaja)

Sari Lehmus

Jonna Paavola

Kirsi Ristola

Minna Kilpiä

 

jarvinen.anu@outlook.com

sari.lehmus.sl@gmail.com

 

kirsi.ristola@luukku.com

kilpia.m.j@gmail.com