Yhteystiedot

Seuran nimi   Kotkan Kiri
Katuosoite     Leivontie 19
Postinumero ja toimipaikka   48220  Kotka
Yhdistysrekisteritunnus 97.452
Y-tunnus Y0298782-2

 

Laskutuksen sähköposti: laskutus.kiri@gmail.com

Paperilaskut osoitteeseen: Kati Mahalakoivu, Naakantie 14, 48230 Kotka

 

Naisjaosto ja tiimit 

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
PuheenjohtajaKirsi Hyyrynenkhyyrynen@gmail.com040 745 3619
VarapuheenjohtajaKati Mahalakoivuk.mahalakoivu@gmail.com 
SihteeriMinna Kilpiäkilpia.m.j@gmail.com 
VarasihteeriSari Lehmussari.lehmus.sl@gmail.com 
Taloustiimi

Kati Mahalakoivu (ed)

Ija Uimonen 

Heli Niemi

 

 

k.mahalakoivu@gmail.com

Ija.Uimonen@2wglobal.com

heli.niemi@steveco.fi

 

 
Tiedotustiimi

Outi Haimi (ed)

Gabriela Nironen

Marianna Vanhala

haimi.outi@gmail.com

gabriela.nironen@hotmail.fi

mariannavanhala1@gmail.com

 
Hoika

Ija Uimonen 

(ed)

Ija.Uimonen@2wglobal.com 

Kehittämisentiimi

(koulutukset ja projektit)

 

 

Heli Niemi (ed)

Niina Korhonen

Ija Uimonen

Jenni Hemminki koulutusvastaava (ed)

Sini Kellola

 

 

heli.niemi@steveco.fi

niina.korhonen@kymp.net

Ija.Uimonen@2wglobal.com

jenni.hemminki@kymp.net

 

sini.kellola@gmail.com

 

Joukkuevoimistelutiimi

(valmennus ja tuomarit)

jv.kokiri@gmail.com

Tiina Ylönen

Siiri Flygtman (ed)

Mia Nurminen

Salla Kähärä

Essi Hannula

Anne Virtanen (ed)

Marie Lappalainen

tiina.ylonen1@gmail.com

siiri.flygtman@hotmail.com

nurminen.mia@gmail.com

sallavirtanen@hotmail.com

essi.hannula@hotmail.com

virtanen.anne@kymp.net

lappalainenmarie@gmail.com

 

Tapahtumatiimi

(Bussit kisoihin, NJ:n tapahtumien ja näytösten organisointi)

Jyrki Tuupanen

Outi Haimi (ed)

Siiri Flygtman

Marianna Vanhala

Heli Jalonen

Jyrki.tuupanen@netlogisticjvm.com

haimi.outi@gmail.com

siiri.flygtman@hotmail.com

mariannavanhala1@gmail.com

helik.jalonen@gmail.com

 
Joukkueenjohtajien tiimi

Sari Lehmus 

Jonna Paavola (ed)

Minna Kilpiä

Outi Haimi

sari.lehmus.sl@gmail.com

jonna.paavola@kymp.net

kilpia.m.j@gmail.com

haimi.outi@gmail.com

 
Markkinointitiimi

Marianna Vanhala (ed)

Mari Mäkelä

Maija Seppälä-Grönman

mariannavanhala1@gmail.com

marina568@gmail.com