Yhteystiedot

Seuran nimi   Kotkan Kiri
Katuosoite     Leivontie 19
Postinumero ja toimipaikka   48220  Kotka
Yhdistysrekisteritunnus 97.452
Y-tunnus Y0298782-2

 

Laskutuksen sähköposti: laskutus.kiri@gmail.com

Paperilaskut osoitteeseen: Kati Mahalakoivu, Naakantie 14, 48230 Kotka

 

Naisjaosto ja tiimit

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
PuheenjohtajaKirsi Hyyrynenkhyyrynen@gmail.com040 745 3619
VarapuheenjohtajaKati Mahalakoivuk.mahalakoivu@gmail.com 
SihteeriMinna Kilpiäkilpia.m.j@gmail.com 
VarasihteeriJonna Paavolajonna.paavola@kymp.net 

Taloustiimi

 

Kati Mahalakoivu (ed)

Ija Uimonen

Heli Niemi

k.mahalakoivu@gmail.com

ijauimonen21@gmail.com

heli.niemi@steveco.fi

 

 
Tiedotustiimi

Outi Haimi (ed)

Gabriela Nironen

Marianna Vanhala

Mari Mäkelä

Viivi Lassy

haimi.outi@gmail.com

gabriela.nironen@hotmail.fi

mariannavanhala1@gmail.com

marina568@gmail.com

 

 
Hoika

Ija Uimonen

(ed)

ijauimonen21@gmail.com 

Kehittämisentiimi

(koulutukset ja projektit)

 

 

Kati Mahalakoivu

Heli Niemi (ed)

Niina Korhonen

Ija Uimonen

Jenni Hemminki koulutusvastaava (ed)

Sini Kellola

 

k.mahalakoivu@gmail.com

heli.niemi@steveco.fi

niina.korhonen@kymp.net

ijauimonen21@gmail.com

jenni.hemminki@kymp.net

 

sini.kellola@gmail.com

 

Joukkuevoimistelutiimi

(tapahtumien sisällön tuottaminen, valmennus ja tuomarit)

jv.kokiri@gmail.com

Jenna Seppälä

Siiri Flygtman (ed)

Salla Kähärä

Essi Hannula

Marie Lappalainen (ed)

jenna.seppala@kymp.net

siiri.flygtman@hotmail.com

sallavirtanen@hotmail.com

essi.hannula@hotmail.com

lappalainenmarie@gmail.com

 

Tapahtumatiimi

(Bussit kisoihin, NJ:n tapahtumien ja näytösten organisointi)

naytos.kiri@gmail.com

Jyrki Tuupanen

Outi Haimi (ed)

Viivi Lassy

Marianna Vanhala

Emilia Hellberg (tuomariyhteistyö)

Pirjo Piipari

Jyrki.tuupanen@netlogisticjvm.com

haimi.outi@gmail.com

viivi.lassy@gmail.com

 

mariannavanhala1@gmail.com

hellbergemilia@gmail.com

pirjo.piipari@kymp.net

 
Joukkueenjohtajien tiimi

Anna Rekonen

Jonna Paavola (ed)

Minna Kilpiä

Outi Haimi

a.rekonen@gmail.com

jonna.paavola@kymp.net

kilpia.m.j@gmail.com

haimi.outi@gmail.com

 
Markkinointitiimi

Marianna Vanhala (ed)

Mari Mäkelä

Maiju Seppälä-Grönman

Tanja Palmu

 

mariannavanhala1@gmail.com

marina568@gmail.com

 

tanja.palmu77@gmail.com

 

 

 

 

Päivitetty 29.1.2019