Kilpailujen tulokset

Tuloksia keväällä 2020

 

CC Valintakilpailu Turku 8.-9.2

joukkuesarjatulossijoitus
Kiri Junior TeamSM14-1614.50010/13 
    

 

Yvette Trophy Vantaa 13.-15.3

joukkuesarjatulossijoitus
Kiri Junior TeamSM14-16  
Alkukilpailu   
Loppukilpailu   

 

MKC Mäntsälä 21.-22.3

joukkuesarjatulossijoitus
Demi8-10  
Devant8-10  
Developpe

8-10

  
Petit10-12  
Primaire10-12  
PirouetteSM 12-14

 

 
ArabesqueK12-14

 

 

Kiri Junior TeamSM 14-16  
KKTH20  

 

EM ja CC valintakilpailu Tampere 28.-29.3

joukkuesarjatulossijoitus
Kiri Junior TeamSM 14-16  
Alkukilpailu   
Loppukilpailiu   

 

Vantaa Cup 4.-5.4.

 
joukkuesarjatulossijoitus
Developpe8-10  
Devant8-10  
Relevé Primairé10-12  
ArabesqueK12-14  
MirasosK14-16  
Kiri Junior TeamSM 14-16  
Kiri Kilpa TeamH20  

 

TUL Varsinais Suomen piirinmestaruuskilpailut 4.4

joukkuesarjatulossijoitus
Demi8-10  
PiruetteSM12-14  
Mama TeamK yli35  
MamacitaK yli35 

 

 

Easter Cup 9.-13.4

joukkuesarjatulossijoitus
Kiri Junior TeamSM 14-16  
alkukilpailu   
loppukilpailu   

 

 

Hyvinkää cup 25-26.4

joukkuesarjatulossijoitus
Piquestara  
Pliestara

 

 

Demi

8-10 

 

Developpe8-10  
Devant8-10  
Petit

10-12

  
Primaire10-12  
PirouetteSM12-14  
ArabesqueK12-14  
MirasosK14-16  
Kiri Junior TeamSM 14-16  

 

SM kilpailut ja yli 14 kilpamestaruus

joukkuesarjatulossijoitus
MirasosK14-16  
Kiri Junior TeamSM 14-16  

 

Lovent Cup 9.-10.5

joukkuesarjatulossijoitus
Piquestara  
Pliestara  
Demi8-10  
Developpe8-10

 

 
Devant8-10  
Petit10-12  
Prmaire10-12  
MirasosK14-16  
Kiri Junior TeamSM 14-16  
Kiri Kilpa TeamH20  

 

TUL Mestaruusilpailut 16.-17.5

joukkuesarjatulossijoitus
Petit      10-12                     
Primaire10-12  
PirouetteSM12-14  
Arabesque

K12-14

  
MirasosK14-16  
Kiri Kilpa TeamH20  
Team MamaK yli 35  
MamacitaK yli 35  

 

12-14 mestruuskilpailut 

joukkuesarjatulossijoitus
PirouetteSM 12-14  
Zafira ArabesqueK12-14  

 

KV Kisa Venäjä 28.5-1.6

joukkue            sarja       tulos  sijoitus
Kiri Junior TeamSM14-16           

             

alkukilpailu   
loppukilpailu   

 

Tanssillinen voimistelu Fione

 

                                        sijoitus

LUMO Mikkeli           
LUMO Vantaa 
TANVO Lappeenranta 
TANVO Raisio